שימו לב:
חברת enable לא מספקת שירותי תמיכה עבור תוסף הנגישות. התוסף מספק חלק מדרישות הנגישות ולא את כולן.

יחד, נהפוך את הרשת לנגישה וזמינה עבור כולם

פרשנו לפניכם חלק מהתכונות המדהימות של השירות:

אין אצלנו דמי התקנה!

חברת enable הנגשת אתרים גאה להגיש לקהל לקוחותינו את פסגת הטכנולוגיה בתחום. מערכות האוטומציה שלנו מספקות לכם את סט הכלים המגוון ביותר להנגשת אתרים, כאן ומיד. החשבון פשוט : אין צורך במגע אנושי בשלב ההתקנה = אין דמי התקנה.

חווית משתמש

לא פחות חשובה מרמת הקוד בתחום הנגישות, היא חווית המשתמש. החוויה הויזואלית. חשוב שדברים יראו טוב, יעבירו את המסר הנכון וישאירו את הדברים ברורים ופשוטים. שמנו דגש וייצרנו עבורכם ועבור הגולשים שלכם חווית ניווט אחרת.

התקנה מיידית ללא נציג

אין צורך להשאיר פרטים, להמתין לנציג, לשלוח מיילים או לפקסס. הקמנו עבורכם מערך רישום מהיר ואוטומטי, הטמעת תוסף בקליק ומייד! כל שעליכם לעשות הוא להרשם לאתר, להזין את כתובת הדומיין ואת הקוד באתר, והאתר וסרגל הכלים להנגשת אתרים אצלכם!

אין פגיעה בביצועי האתר

רוב רכיבי ההנגשה הקיימים משפיעים באופן ניכר על ביצועי האתר שלך, רכיב הנגשת האתרים שלנו פועל תוך ניצול מינימלי של המשאבים הדרושים. ובכך השפעתו אינו מורגשת באתר.

כחלק משירותי הנגשת אתרים שאנו מציעים לקוחותינו, נשמח להגיש לך הצעת מחיר מיידית עבור הנגשת אתרך לרמת AA הכוללת בדיקת נגישות מקצועית לאתרך ללא עלות וללא התחייבות.

השימוש בתוסף ללא עלות!

תודה שהצלחנו לסקרן אותך. שימוש בתוסף ההנגשה שלנו ללא עלות! ללא כרטיס אשראי, ללא התחייבות וללא הגבלת אתרים! עכשיו זה הזמן. ותוך מספר רגעים גם באתר שלך יוטמע התוסף שלנו!

נסו את תוסף ההנגשה שלנו ללא עלות וללא הגבלה!

לוגו חברת enable הנגשת אתרים

שירות ורכיב הנגשת האתרים המתקדם והמוביל בישראל הכולל מגוון כלים גדול המאפשר לקהל גולשים בעלי לקויות או מוגבלויות גלישה נוחה ופשוטה ברשת האינטרנט.

הנגשת אתרים

יש לכם שאלה?