שימו לב:
enable אינה מספקת שירותי תמיכה עבור תוסף הנגישות. התוסף מספק חלק מדרישות הנגישות ולא את כולן ואינו מתיימר ואינו מיועד לעמוד בתקן כזה או אחר בתחום הנגישות.

יחד, נהפוך את הרשת לנגישה וזמינה עבור כולם

פרשנו לפניכם חלק מהתכונות המדהימות של השירות:

אין אצלנו דמי התקנה!

enable  הינו תוסף מתקדם ביותר מבחינה טכנולוגית. מערכות האוטומציה שלנו מספקות לכם את סט כלים מגוון ביותר להנגשת אתרים, כאן ומיד. החשבון פשוט : אין צורך במגע אנושי בשלב ההתקנה = אין דמי התקנה.

חווית משתמש

לא פחות חשובה מרמת הקוד בתחום הנגישות, היא חווית המשתמש. החוויה הויזואלית. חשוב שדברים יראו טוב, יעבירו את המסר הנכון וישאירו את הדברים ברורים ופשוטים. שמנו דגש וייצרנו עבורכם ועבור הגולשים שלכם חווית ניווט אחרת.

התקנה מיידית ללא נציג

אין צורך להשאיר פרטים, להמתין לנציג, לשלוח מיילים או לפקסס. הקמנו עבורכם מערך רישום מהיר ואוטומטי, הטמעת תוסף בקליק ומייד! כל שעליכם לעשות הוא להרשם לאתר, להזין את כתובת הדומיין ואת הקוד באתר, והאתר וסרגל הכלים להנגשת אתרים אצלכם!

אין פגיעה בביצועי האתר

רוב רכיבי ההנגשה הקיימים משפיעים באופן ניכר על ביצועי האתר שלך, רכיב הנגשת האתרים שלנו פועל תוך ניצול מינימלי של המשאבים הדרושים. ובכך השפעתו אינו מורגשת באתר.

מיצוב וחסכון

אם הדין אינו מחייב אתכם בהנגשת האתר, תוכלו מעכשיו למלא אחר חובתכם המוסרית בקלות רבה. אם הינכם מחוייבים לפי הדין בכך, עשוי התוסף לחסוך מיועץ הנגישות שתשכרו לשם כך, חלק ניכר מהעבודה.

השימוש בתוסף ללא עלות!

תודה שהצלחנו לסקרן אותך. שימוש בתוסף ההנגשה שלנו ללא עלות! ללא כרטיס אשראי, ללא התחייבות וללא הגבלת אתרים! עכשיו זה הזמן. ותוך מספר רגעים גם באתר שלך יוטמע התוסף שלנו!

נסו את תוסף ההנגשה שלנו ללא עלות וללא הגבלה!

לוגו חברת enable הנגשת אתרים

תוסף הנגשת אתרים, איכותי, ידידותי ומתקדם, פשוט ונוח לשימוש, הניתן בחינם ומסייע בהנגשת האתר לבעלי לקויות שונות

יש לכם שאלה?